Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zajęcia w sezonie 2019/20

Serdecznie zapraszamy dzieci , młodzież i dorosłych na zajęcia w sezonie 2019/20.

Mamy świetnych instruktorów , miłą atmosferę i niedrogą ofertę.  Warto postarać się aby dziecko w życiu umiało coś więcej.  Warto rozbudzać talenty – jeśli nie spróbujemy, skąd możemy wiedzieć do czego nasz maluch jest zdolny. Wszystkie dodatkowe zajęcia i artystyczne i sportowe rozwijają.

Zachęcamy do nauki gry na instrumentach – uczymy grać na wielu instrumentach: gitarach, instrumentach klawiszowych, perkusji, instrumentach dętych. na zajęciach uczeń pracuje tylko z instruktorem, jeśli w domu poćwiczy dziennie pół godziny efekty przyjdą szybko.

Zapraszamy na zajęcia z rysunku i malarstwa , zajęcia taneczne – w tym z tańca nowoczesnego i baletu. Najmłodszym polecamy zajęcia Czarodziejskiego kuferka, dorosłym zajęcia z Pilatesu i Jogi. Podobnie jak w zeszłym roku w piątki zapraszamy na zajęcia z Robotyki.

O roli sportu w życiu nie trzeba mówić -zatem ćwiczmy.

Oferta zajęć na Hali Sportowej jest dostosowana dla każdego. mamy Judo, Karate , Jiu-Jitsu i siatkówkę. Wieczorami zapraszamy na Aerobik i Zumbę. W piątki dla dziewczynek zajęcia cheerleaderek.

Szczegóły w zakładce : http://www.kulturaskala.pl/zajecia.php

Informacje : Dom Kultury tel. 12 389 10 91 wew.23,21

Hala Sportowa tel.12 389 22 78

 cheerleaderki, cheerleaders, plakat 2019-20

JUDO 2019-20

KURSY 2019, 2020

Spotkanie na scenie: warsztaty teatralne i Teatr w Galerii

Przed nami nasze lokalne święto teatru. W imieniu Stowarzyszenia Bene Tibi, Galerii Sztuki Jurajski Osobliwości oraz Centrum Kultury zapraszam na spotkani z teatrem. I to spotkanie nie tylko w charakterze widza.

Dzieci zapraszamy na wprawki teatralne czyli warsztaty z ruchu scenicznego, tańca, aktorstwa do Szkoły Podstawowej w Szczodrkowicach. warsztaty od wtorku do piątku ( od 10 do 14 września w godz. 13 -14.30). Natomiast wszystkich i małych i dużych zapraszamy na teatralne instalacje i taneczne improwizacje do Domu Kultury 14 września od godziny 16.

W niedzielę 15 września w  Galerii Sztuki Jurajskie Osobliwości w Pieskowej Skale zobaczymy trzy teatralne przedstawienia; 'Irańska Konferencja”, „Wydmuszka” oraz  naszą grupę teatralną ” Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna”

Serdecznie zapraszamy. Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny ale uwaga! – Obowiązuje rezerwacja miejsc

Informacje: tel. 607 687 012

 

TEATR W GALERII PLAKAT POPRAWIONY

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ