MENU

Akcja zima 2019/2020

Akcja Zima

NGO

ngo

Stan powietrza

stan powietrza

CO, GDZIE, KIEDY?

Odwiedziło nas

  • 4 860 140

Komunikaty

  • Dodany przez: Administrator
  • 1 lipca 2016

Wakacje z Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Skale

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców do spędzenia wakacji z Centrum Kultury. Przygotowaliśmy dla Was wiele propozycji i mamy nadzieję, że każdy wybierze coś dla siebie.

Wędrowne poniedziałki – to propozycja dla tych, którzy lubią chodzić. Mimo iż w Ojcowie bywamy często – na pewno nie do końca go znamy. 2 lipca pójdziemy z przewodnikiem do Jaskini Ciemnej i na Górę Okopy. Twórcze warsztaty z biblioteką odbywać się będą w Plastyczne wtorki  w Domu Kultury w Skale a w środy w bibliotece w Smardzowicach. Obraz z kamieni na drewnie czy budowa latawca – to tylko niektóre tematy zajęć. Środy mamy Taneczne –  grupa młodsza zaczyna o 15.30 a starsze dzieci prosimy aby przyszły na godzinę 17.

Kinowe czwartki – sugerują, że w te wakacje zobaczymy dziecięce filmowe przeboje. Już 28 czerwca jedziemy na film „Odlotowy Nielot”. Śpiewających zapraszamy na zajęcia wokalne z Panią Beatą Paluch w Muzyczne Piątki. Warsztaty od godziny 18.30.

Z wyjątkiem wyjazdów wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Lubiącym czytać polecamy konkurs biblioteczny „Zaczytani w Wakacje”. Hala sportowa zaprasza dziewczynki  na  taneczno – ruchowe zajęcia sportowe. Szczegóły na plakatach!

WYCIECZKA, GRODZISKO, WAKACJE

KINO,KSIĄŻĘ CZARUŚ
wakacje 2018 lipiec
castoram warsztaty

kino nielot

OBÓZ SPORTOWY 3

PÓŁKOLONIA 2018, WAKACJE

wakacje 2018 lipiec konkurs biblioteka

WARSZTATY WOKALNE PIĄTEK