Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Światowe Dni Młodzieży 2016

Baner - ŚDM SKAŁA

 

Ramowy plan Wydarzeń Centralnych ŚDM Kraków 2016 z uwzględnieniem gminy Skała

Plan ŚDM Skała


Światowe Dni Młodzieży w Krakowie – przeczytaj koniecznie

Na poniższej stronie internetowej oraz w załączniku zostały umieszczone podstawowe informacje dla uczestników Światowych Dni Młodzieży.

Komunikat, przeczytaj koniecznie

Znajdują się tam najważniejsze informacje dla pielgrzymów udających się na Światowe Dni Młodzieży – nt. dojazdu i poruszania się po Krakowie, noclegów, wyżywienia, miejsc najważniejszych wydarzeń ŚDM.

Załącznik: Przeczytaj koniecznie Śdm


Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego

z dnia 12 lipca 2016 r.

w sprawie wprowadzenia zakazu w przewozie drogowym towarów niebezpiecznych na wyznaczonym obszarze województwa małopolskiego

Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego z dnia 12.07.2016 roku


Informacja na temat komunikacji i transportu w Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży

Podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie wprowadzone zostaną obszary z ograniczeniami w ruchu pojazdów (tzw. strefy), do których będą mogły wjeżdżać tylko pojazdy określonej grupy użytkowników. Poniżej prezentujemy rodzaje identyfikatorów, które umożliwią w określonych przypadkach wjazd do stref. Co ważne, każdy z tych identyfikatorów można pobrać z naszych strony internetowych (www.krakow.pl i www.zikit.krakow.pl), bez konieczności wizyty w urzędzie.

Informacja na temat komunikacji i transportu w Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ