Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Spotkania motywujące do rozwoju osobistego i dotacje do szkoleń dla pracujących Małopolan

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach realizacji projektu Małopolski Pociąg do Kariery organizuje pierwszy w tym roku cykl spotkań motywujących do rozwoju osobistego. W ramach spotkania będzie można także dowiedzieć się więcej na temat możliwości podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych, jakie daje projekt Małopolski Pociąg do Kariery.

Chcielibyśmy za Państwa pośrednictwem zaprosić na spotkanie motywujące do rozwoju osobistego i zawodowego. Bardzo zależy nam, aby informacja o wydarzeniach dotarła głównie do małopolskich kobiet.

W ciągu spędzonych z nami blisko 2 godzin będzie można dowiedzieć się jak zadbać o swój rozwój osobisty i zawodowy, posłuchać wykładu o budowaniu własnej marki. Przedstawimy też możliwości, jakie daje projekt realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy „Małopolski Pociąg do Kariery” z dofinansowaniem z Funduszy Europejskich.

Warto przyjść, posłuchać, odnaleźć motywację aby podjąć decyzję i zacząć działać na swoją korzyść.

https://www.facebook.com/share/p/5b4ar3hYw6qHrU6Y/

Będzie nam niezmiernie dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Z pozdrowieniami,

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ