Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Punkt konsultacyjno – informacyjny otwarty w Urzędzie Miasta i Gminy Skała

Gminny Punkt Konsultacyjno – Informacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

Informujemy, że Punkt  Konsultacyjno-Informacyjny  rządowego  Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” zostaje z dniem 01.10.2021r. Przeniesiony do Urzędu Miasta i Gminy Skała, Rynek 29, 32-043  Skała.

Punkt czynny jest w dni robocze: we wtorek oraz piątek od 08.00 do 14:00 w pokoju nr 23 (II piętro).

Z punktu będą mogli skorzystać mieszkańcy Gminy Skała, po wcześniejszym ustaleniu terminu z pracownikiem Urzędu Miasta i Gminy Skała, tel. 12 3891229 wew. 120 lub 121   .

Punkt Konsultacyjno – Informacyjny  ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Skała  aplikowanie o dofinansowanie  w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Utworzenie punktu jest wynikiem realizacji postanowień zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie  a Gminą Skała.

W zakresie działania  Punktu Konsultacyjno –Informacyjnego  jest m.in.:
– udzielanie informacji o Programie  „Czyste Powietrze”,

– wsparcie wnioskodawców w zakresie przygotowania wniosków  o dofinansowanie w tym pod kątem spełnienia wymagań  określonych w Programie „Czyste Powietrze”

( pomoc wnioskodawcom przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie)   – pomoc wnioskodawcom przy  rozliczaniu  przyznanego dofinansowania  w tym przy poprawnym  wypełnianiu wniosku o płatność

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ