Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Poznaj smaki Jury: VIII Jurajski Piknik winny już wkrótce!

Chwila aktywnego wypoczynku w urokliwym otoczeniu Doliny Prądnika, wśród wapiennych

ostańców i zieleni, relaks z lampką doskonałego lokalnego wina w dłoni to idealny plan na

weekend, a konkretnie ostatni weekend czerwca (29-30 czerwca w godz. 11.00-18.00), bo właśnie wtedy odbędzie się VIII Jurajski Piknik Winny w Gospodarstwie Rybackim Pstrąg Ojcowski, położonym w samym sercu Ojcowskiego Parku Narodowego. To niepowtarzalna okazja by rozsmakować się w lokalnym winie i miejscowej kuchni, porozmawiać o enoturystyce i walorach Jury, która zachwyca krajobrazem i smakiem.

 

Poznawanie lokalnego dziedzictwa kulinarnego miejsc, które znajdują się na turystycznych szlakach naszych wycieczek to jeden z najprzyjemniejszych elementów podróżowania. Tym razem będzie ku temu okazja w Ojcowie, gdzie po raz ósmy odbędzie się Jurajski Piknik Winny. W sielskiej atmosferze, na łonie natury, bez nadęcia będzie można zgłębić kulinarne tajemnice Jury. Impreza z edycji na edycję rozwija się wprost proporcjonalnie do liczby i areału jurajskich winnic, dlatego koniecznie trzeba wybrać się do Ojcowa w ostatni czerwcowy weekend. Inicjatorami i organizatorami tego wyjątkowego wydarzenia są Stowarzyszenie Winiarzy Jury Krakowskiej oraz Pstrąg Ojcowski. Jak co roku wspólnie dbają nie tylko o podniebienia uczestników, ale także unikalną atmosferę.

 

 

Agnieszka Sendor

Pstrąg Ojcowski

Ojców 48

32-047 Ojców

tel. 795282726

www.pstragojcowski.pl

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ