Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

POIiŚ – Podpisanie umowy na rozbudowę oczyszczalni ścieków w Nowej Wsi o stację odwadniania i higienizacji osadu.

W dniu 10 października 2014 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Skale została podpisana umowa na wykonanie robót pn. „ Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Nowej Wsi o stację odwadniania i higienizacji osadu”. Wykonawcą zadania jest firma EKOSERVISPOL Sp. z o. o. z Nowego Targu. Roboty potrwają do końca czerwca 2015 r. Ze strony Wykonawcy umowę podpisał Pan Prezes inż. Peter Frank.
Ze strony Gminy Skała: Pan Burmistrz Tadeusz Durłak, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Pani Anny Katarzyńskiej. Przy podpisaniu umowy byli obecni: Pan Tadeusz Boroń, Sekretarz Gminy,
a zarazem Pełnomocnik ds. Realizacji Projektu, Pani Dorota Buczek, Kierownik Biura Strategii, Rozwoju i Promocji, Pan Ryszard Rogowski, Kierownik Referatu Komunalnego oraz Pani Ewelina Gumula, inspektor w Referacie komunalnym.

Przedmiotowe zadanie stanowi I etap projektu pn. „Modernizacja oczyszczalni ścieków w Nowej Wsi w Gminie Skała”, który docelowo obejmuje budowę stacji higienizacji i odwadniania osadu oraz pozostałe prace modernizacyjne mające na celu dostosowanie funkcjonowania oczyszczalni do wymogów dyrektywy w sprawie oczyszczania ścieków komunalnych.

Zadanie jest współfinansowane z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

do-nr-3_5

do-nr-3_4

do-nr-3_3

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ