Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

POIiŚ – Odbiór końcowy zadania „Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Nowa Wieś gmina Skała – etap II”.

Odbiór końcowy zadania „Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Nowa Wieś gmina Skała  – etap II”.

 

W dniu 7 grudnia 2015 r. rozpoczął się odbiór końcowy zadania „Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Nowa Wieś gmina Skała – etap II”. Wykonawcą zadania było Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe „OTECH” Sp. z o. o. z Gorlic.

W ramach zadania wykonano następujące działania:

– modernizacja istniejącego budynku techniczno-socjalnego (przebudowa stacji krat i stacji dmuchaw, przebudowa pomieszczeń w części socjalnej, przebudowa instalacji sanitarnych: wody, kanalizacji, wentylacji, ogrzewania i elektrycznych: zasilania, sterowania i sygnalizacji, ogólny remont budynku w zakresie odnowienia elewacji, tynków wewnętrznych, wymiany drzwi)

– modernizacja piaskownika z separatorem piasku

– modernizacja reaktorów biologicznych

– modernizacja osadników wtórnych, koryta pomiarowego i komory stabilizacji

– instalacja antywłamaniowa, instalacja monitoringu,

– zakup stacji dawkowania PIX i węgla organicznego

– budowa stacji zlewczej, kontenerowej

– zbiornik ścieków dowożonych

– pochylnia

Przedmiotowe zadanie stanowi II etap projektu pn. „Modernizacja oczyszczalni ścieków w Nowej Wsi w Gminie Skała”, który jest współfinansowany z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 w ramach działania 1.1. – „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM”, priorytetu I – „Gospodarka wodno-ściekowa”.

Aktualnie trwają roboty budowlane związane z remontem chodników i dróg na terenie oczyszczalni ścieków w Nowej Wsi. Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Berny&Berny S.C.

1

2

3

4

5

6

7

8

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ