Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

KOMUNIKAT URZĘDU MIASTA I GMINY W SKALE W SPRAWIE PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA

KOMUNIKAT

URZĘDU MIASTA I GMINY W SKALE

W SPRAWIE PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA

Szanowni Państwo,

Dotychczas zrealizowaliśmy dostawy na blisko 675 ton węgla. Mieszkańcy w 2023 roku złożyli 324 wnioski o zakup węgla po cenach preferencyjnych. Aktualnie zbliżamy się do końca procesu sprzedaży węgla przez gminę. W związku z coraz częściej pojawiającymi się przypadkami rezygnacji z zakupu węgla, mimo wcześniejszego złożenia wniosku oraz w związku z brakiem kontaktu z osobami, które złożyły wniosek – istotnie zaburza to proces szacowania potrzeb zakupowych mieszkańców.

Dlatego przyjęta została zasada, że uwzględnienie wniosku z procesie zamawiania węgla następuje tylko po opłaceniu zakupu węgla i wystawieniu przez Urząd faktury VAT. Osoby, z którymi mimo wielokrotnych prób nie ma kontaktu telefonicznego bądź nie uiściły opłaty za węgiel (mimo otrzymanych danych do przelewu) – nie będą brane pod uwagę przy zamawianiu końcowych dostaw.

Dzień 18.04.2023 r. jest ostatnim dniem, w którym należy opłacić zakup węgla.

Urząd Miasta i Gminy Skała kontaktuje się z klientami indywidualnie.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ