MENU

NGO

ngo

Jakość powietrza

CO, GDZIE, KIEDY?

Odwiedziło nas

  • 4 405 313

Komunikaty

  • Dodany przez: Administrator
  • 13 lutego 2017

Inwestorzy – SAG

logo_serafin_big1 (1)

Firma Serafin PUH to przedsiębiorstwo, które od 2005 roku działa na rynku maszyn.
Od kilku lat z ogromnym zaangażowaniem rozwijamy naszą firmę, która działa na rynku maszyn i urządzeń dla budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. Produkty przez nas promowane można spotkać w wielu polskich firmach. Naszą wizytówką jest fachowość i dbałość o zadowolenie Klienta.
Zdobyliśmy zaufanie takich uznanych Klientów jak: Grupa Żywiec SA, Chemirol, Top Farms, Kombinat Rolny Kietrz, Biograin GmbH i wielu innych.


metalplast

Firma Metalplast sc powstała w 2000 roku. Od początku działalności zakład specjalizował się w wykonawstwie skomplikowanych narzędzi wymagających zaawansowanych procesów obróbczych. Dysponujemy nowoczesnymi obrabiarkami sterowanymi CNC produkcji Szwajcarskiej i Japońskiej wraz z wyspecjalizowanym oprogramowaniem CAM oraz standardowym parkiem maszynowym. Specjalizujemy się w obróbce elektroerozyjnej wgłębnej, wycinaniem drutowym, oraz obróbką skrawaniem. Wykonujemy narzędzia tłoczne, wykrojniki, stemple, matryce, a także części maszyn i urządzeń. W ramach usług wykonujemy pojedyncze operacje na obrabiarkach CNC oraz całe narzędzia


 Mapa-Sag-nr-8--lokalizacja-inwestorów