Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Inwestorzy – SAG

logo_serafin_big1 (1)

Firma Serafin PUH to przedsiębiorstwo, które od 2005 roku działa na rynku maszyn.
Od kilku lat z ogromnym zaangażowaniem rozwijamy naszą firmę, która działa na rynku maszyn i urządzeń dla budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. Produkty przez nas promowane można spotkać w wielu polskich firmach. Naszą wizytówką jest fachowość i dbałość o zadowolenie Klienta. Zdobyliśmy zaufanie takich uznanych Klientów jak: Grupa Żywiec SA, Chemirol, Top Farms, Kombinat Rolny Kietrz, Biograin GmbH i wielu innych.


metalplast
https://www.metalplastskala.pl/

Firma Metalplast sc powstała w 2000 roku. Od początku działalności zakład specjalizował się w wykonawstwie skomplikowanych narzędzi wymagających zaawansowanych procesów obróbczych. Dysponujemy nowoczesnymi obrabiarkami sterowanymi CNC produkcji Szwajcarskiej i Japońskiej wraz z wyspecjalizowanym oprogramowaniem CAM oraz standardowym parkiem maszynowym. Specjalizujemy się w obróbce elektroerozyjnej wgłębnej, wycinaniem drutowym, oraz obróbką skrawaniem. Wykonujemy narzędzia tłoczne, wykrojniki, stemple, matryce, a także części maszyn i urządzeń. W ramach usług wykonujemy pojedyncze operacje na obrabiarkach CNC oraz całe narzędzia


Old Wood A. Litwin, P. Brożek S.C.

Firma specjalizuje się w usługach branży obróbki drewna. Old Wood w ramach swoich usług oferuje tarcie drewna, przecieranie drewna, wytwarzanie więźby dachowej, tarcicy, desek budowlanych, krawędziaków, suszenie drewna oraz jego magazynowanie.
Kontakt pod nr telefonu 508-088-986 oraz mailowo pod adresem drewika@wp.pl.


cropped-logo_vivendwwwww
Firma specjalizuje się w produkcji kamienia dekoracyjnego oraz betonu architektonicznego. Od początku istnienia koncentruje się na oferowaniu wysokiej jakości produktów w pełni zaspokajających potrzeby klientów. W swojej pracy korzysta z wysokiej jakości betonu i gipsu, nadających się do wykończenia ścian wewnętrznych i elewacyjnych. Różnorodność form i kolorów pozwala tworzyć przestrzenie, które wpływają na dobre samopoczucie, nadając wnętrzu wyjątkowy charakter.


Przychodnia Weterynaryjna Paweł Mitera

Przychodnia weterynaryjna specjalizuje się w opiece nad małymi zwierzętami, stomatologią oraz chirurgią małych zwierząt. W przychodni zatrudniony jest chirurg specjalista, dzięki czemu firma oferuje zaawansowane zabiegi operacyjne, w tym ortopedyczne. Przychodnia będzie dysponowała nowoczesną aparaturą diagnostyczną, cyfrowym aparatem RTG i koncentratorem tlenu. Przewidziana data otwarcia IV kw. 2022 r.


logo_80N1
Firma specjalizuje się w produkcji okien i drzwi.
W ciągu ponad 50 lat firma zdobyła ogromne doświadczenie w zakresie produkcji stolarki okiennej i drzwiowej. Zarówno okna jaki i drzwi naszej firmy wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Zapewniają one znakomitą szczelność, ciepłochłonność oraz izolację akustyczną. Posiadamy stałych, renomowanych dostawców materiałów, dzięki którym nasze produkty wyposażone są w najlepsze podzespoły, które połączone z solidnością naszego wykonania, tworzą najwyższej jakości ofertę.


 

 Mapa Sag nr 12 Działki na SAG DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ