Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Innowacyjna Małopolska na start! Zapraszamy na pierwszą konferencję regionalną!

 

Zapraszamy na pierwszą z czterech tegorocznych konferencji regionalnych z cyklu Innowacyjna Małopolska. Już 20 czerwca (czwartek) w siedzibie firmy Amplus w Prandocinie – Iły będziemy rozmawiać o innowacjach w rolnictwie i zachodzących w tym sektorze przemianach technologicznych związanych z rozwojem sztucznej inteligencji i robotyki.      

Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania innowacyjnych i nowoczesnych przedsiębiorstw, które dzięki inwestycjom w najnowsze technologie są siłą napędową rozwoju Małopolski oraz jej najlepszą wizytówką gospodarczą.

Miejscem pierwszej konferencji jest firma Amplus – wiodący producent i dystrybutor świeżych owoców i warzyw działający na rynku od ponad 30 lat, dostarczający bezpieczne, świeże i smaczne produkty do krajów na całym świecie. Zgodnie z hasłem „od ziarenka na stół”, w Amplus dbają o to, aby klienci zawsze mieli świadomość pochodzenia produktów. Z wielką uwagą pilnują transparentności łańcucha dostaw, kładąc nacisk na jakość produktów w oparciu o nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. W Prandocinie – miejscu organizacji wydarzenia – Amplus posiada jedną z najnowocześniejszych w Europie baz chłodniczo-przechowalniczych.

Szczegóły:

Link do programu: https://innowacyjna.malopolska.pl/wydarzenia/konferencje-regionalne-innowacyjna-malopolska/innowacyjne-rolnictwo-przyszlosci/

Link do artykułu: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/innowacyjna-malopolska-na-start-zapraszamy-na-pierwsza-konferencje-regionalna

Link do postów na FB: https://www.facebook.com/share/p/reiyRNzSXR9S9qGY/ 

https://www.facebook.com/photo?fbid=841792354651447&set=pcb.841794894651193

 

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ