Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Gmina Skała bierze udział w projekcie Interreh BSR 2021-2027 –  Easy Energy

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w ramach współpracy ponadlokalnej w Stowarzyszeniu Otulina Podkrakowska Gmina Skała bierze udział w projekcie współfinansowanym ze środków Europejskich w ramach programu Interreg Rejon Morza Bałtyckiego na lata 2021-2027.

Tytuł projektu: Easy Energy Efficiency solutions for public buildings and small companies in the BSR

W wyniku realizacji projektu zostaną wypracowane łatwe do wdrożenia, nisko lub bez kosztowe i praktyczne rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej w dwóch obszarach: obszar izolacji budynku i obszar zużycia ciepłej wody. Będą to rozwiązania, które różnią się od tych wysokokosztowych, inwestycyjnych, których realizacja powoduje osiągnięcie efektywności energetycznej na poziomie 30-40% w ramach pojedynczych inwestycji. Wypracowane łatwe do wdrożenia rozwiązania mają przynieś około 5-15% efektywności energetycznej, natomiast ponieważ są to proste, praktyczne rozwiązania, mogą być wdrażane w większej liczbie budynków, dzięki czemu gminy mogą uzyskać globalnie większą efektywność energetyczną na poziomie budynków użyteczności publicznej, będących w ich posiadaniu.

Więcej na: https://otulinapodkrakowska.pl/easy-energy/

Hashtags na FB:  #MadewithInterreg #Climate change #Energy efficiency #Energy transition #Low-carbon #Responsive public services #InterregBSR

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ