CERIecon Playpark – III nabór do projektu
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Wydział Rozwoju Miasta UMK zapraszają krakowskie startupy do udziału w projekcie CERIecon Playpark realizowanym w ramach projektu CERIecon – „CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network.
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie jest jednym z 14 partnerów projektu.
W ramach projektu oferujemy:
- miejsce do prowadzenia działalności, wykwalifikowanych mentorów i ekspertów, cykl szkoleń i warsztatów, które pomogą w założeniu firmy i przygotowania jej do wprowadzenia na rynek,
- okazję do uczestniczenia w międzynarodowych szkoleniach, treningach i wymianach ze startupami z Brna, Rijeki, Wenecji, Stuttgartu, Wiednia i Bratysławy.
Nabór trwa do 21 października. Ilość miejsc ograniczona.
Program trwa 6 miesięcy i kończy się wielkim finałem, podczas którego krakowskie startupy mogą rywalizować ze startupami z innych części Europy.
Playpark adresowany jest do start-upów oraz osób bądź stowarzyszeń, które chciałyby przekuć swój pomysł, projekt, prototyp, działanie itp. w ofertę biznesową, ale brakuje im doświadczenia bądź wiedzy w tym zakresie.
Jeśli masz pomysł na taka innowację także możesz skorzystać z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci w jej dopracowaniu i skomercjalizowaniu. Szukamy nie tylko ofert biznesowych, ale także innowacji społecznych! Powstający w krakowskim Playparku startup innowacji społecznych dotarł podczas spotkania w Stuttgarcie do półfinału i zebrał wysokie oceny jury.
Koncepcja CERIecon Playpark ma na celu stworzenie optymalnego środowiska do generowania pomysłów, rozwoju, doskonalenia i przekształcania pomysłów w przedsiębiorców i młodych firmach w konkurencyjne i kompetentne organizacje gotowe na rynki i konkurentów.
Oferowane szkolenia obejmować będą m.in.:
• zagadnienia związane z kreacją wizerunku oraz PR, z wykorzystaniem social media,
• zagadnienia z produkcji i teorii IT;
• wykorzystanie form wideo przy budowaniu marki i reklamie, wizualnej identyfikacji marki;
• techniki sprzedaży i narzędzia wspomagające;
• zagadnienia: jak rozmawiać́ z funduszami inwestycyjnymi;
• zagadnienia związane z zarzadzaniem procesem rekrutacyjnym;
• podstawy prawne niezbędne przy zakładaniu działalności gospodarczej;
• realia prawne na polskim i globalnym rynku towarów i usług;
• sztukę negocjacji.
Szczegółowy program szkoleń i warsztatów uzależniony jest od ofert i zostanie przedstawiony uczestnikom projektu po zakończeniu procesu rekrutacji.
Do dyspozycji uczestników projektu zostaną także dodane specjalnie dla nich opracowane e-narzędzia umożliwiające nawiązywanie kontaktów z uczestnikami i ekspertami z innych krajów, a także prezentację projektów potencjalnym partnerom a może nawet inwestorom z całej UE.
W przypadku zainteresowania, należy wypełnić załączony formularz i odesłać na adres e-mail: msp@um.krakow.pl. Pytania prosimy zgłaszać pod ten sam adres.
Więcej informacji o projekcie, rekrutacji i współpracy z uczestnikami można uzyskać w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, tel. 12 428 92 54 lub 12 428 92 55, e-mail: aczubak@iph.krakow.pl.
Ilość miejsc ograniczona. Wybór ofert zakwalifikowanych do projektu zostanie dokonany po zamknięciu rekrutacji.
Wszystkie informacje o projekcie oraz formularz dostępne są na:
0 Komentarzy