Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Krakowie

Nazwa biura prognoz hydrologicznych: Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Krakowie

Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 68
Zjawisko: wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych
Stopień: 2

Ważność: od godz. 09:30 dnia 05.02.2024 do godz. 09:00 dnia 06.02.2024
Obszar: Mała Wisła od zb. Goczałkowice, Soła od kaskady zbiorników, Raba od zb. Dobczyce, Ropa od zb. Klimkówka oraz zlewnie Skawinki, Rudawy, Białej (Tarnowskiej), Brenia i Grabinki (małopolskie)
Przebieg: W związku ze spływem wód opadowych, a lokalnie opadowo-roztopowych prognozowane są dalsze wzrosty poziomu wody, przy aktualnie przekroczonych stanach ostrzegawczych z kolejnymi przekroczeniami tego progu na kolejnych stacjach hydrologicznych.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%
Uwagi: W przypadku istotnych zmian w czasie lub przebiegu zjawiska ostrzeżenie może ulec zmianie.

SMS: IMGW-PIB OSTRZEGA: WEZBRANIE Z PRZEKROCZENIEM STANOW OSTRZEGAWCZYCH/2 Mala Wisla, Sola, Raba, Ropa, Skawinka, Rudawy, Biala, Brenia i Grabinianki od 09:30/05.02.2024 do 09:00/06.02.2024. W zwiazku ze splywem wod opadowych, a lokalnie opadowo-roztopowych prognozowane sa dalsze wzrosty poziomu wody, przy aktualnie przekroczonych stanach ostrzegawczych z kolejnymi przekroczeniami tego progu na kolejnych stacjach hydrologicznych. Szczegoly na meteo.imgw.pl

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ